Ilgtspējīgs Nekustamais īpašums un būvniecība BALTIJĀ 2023

XXVI konference "Nekustamais īpašums un būvniecība Baltijā 2023"

2023.gads 21.aprīlis

RMSForum –Rīgas Menedžeru Skolas nodaļa, kas nodarbojas ar starptautisko konferenču organizēšanu, rīko  starptautisko konferenci "Ilgtspējīgs nekustamais īpašums un būvniecība Baltijā 2023: tirgi, attīstība, prognozes". Konference ir zīmīga tikšanās platforma nekustamā īpašuma tirgus dalībniekiem, lai apspriestu aktuālas tirgus problēmas, analizētu investīciju stratēģijas.
Baltija ir globālo pārmaiņu sliekšņa, gan ekonomisko, gan tehnoloģisko. Kā attīstīsies nekustamā īpašumu attīstītāju un būvniecības bizness tuvākā un ilgstošā perspektīvā, kā efektīvi veidot attiecības "valsts - bizness- patērētājs” spriedīs konferences dalībnieki.

Diskusijas tēmas:

Zaļais vilnis. Vai nekustamā īpašuma tirgus tam ir gatavs?
Starptautiskie zaļie standarti nekustamā īpašuma būvniecībai un ekspluatācijai;
Vides, sociālie un pārvaldības kritēriji (ESG) -jaunbūvēs – kas tie ir?
Izstrādātāja ESG reputācija; Banku ESG fokuss;
Zaļais kurss arhitektūrā;
Zaļo ēku sertifikācija Baltijā;
Biroja telpu labiekārtošana;
NĪ būvju energoefektivitāte;
"Zaļā" objekta vērtēšanas kritēriji: "pašpietiekamība" un minimāla ietekme uz vidi;
Zaļo obligāciju emisija nekustamā īpašuma projektu finansēšanai

Uz šiem un citiem jautājumiem Jūs varēsiet saņemt atbildes no nekustamā īpašuma sfēras ekspertiem, ja piedalīsieties konferencē  "Ilgtspējīgs nekustamais īpašums un būvniecība Baltijā 2023: tirgi, attīstība, prognozes".

Mērķauditorija:
Valsts un pašvaldību pārstāvji · Nekustamā īpašumu attīstītāji · Būvkompāniju pārstāvji · Vērtētāji· Investīciju kompānijas un fondi · Mākleri · Bankas un citas kredītiestādes · Arhitektūras un dizaina biroji · Servisa pakalpojumu un konsultāciju kompānijas · Apdrošināšanas kompānijas u.c. 

Konferencē piedalīsies:
Vadošie speciālisti un eksperti nekustamā īpašuma sfērā no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas · LR Ekonomikas ministrijas pārstāvji, LR Finanšu ministrijas pārstāvji, VID pārstāvji · Pašvaldību pārstāvji  · Vadošo nekustamā īpašuma kompāniju menedžeri Baltijas valstīs · Esošie un potenciālie investori · Starptautisku finanšu un revīzijas kompāniju pārstāvji

 

Atbalstītāji

Nekustamā īpašuma attīstītāju alianse

Luminor

sorainen

LĪVA

Eiroeksperts

Nira Fonds

FastSoft

Radisson Blu Daugava

Media atbalsts

Bilances_Juridiskie_Padomi

tax.lv

m2

Varianti.lv

kurpes.lv

Parakstīties
×